Održana Redovna godišnja sjednica Športskog saveza Grada Širokog Brijega
Srijeda, 13 Svibanj 2015

Dana 12.05.2015. u 17h u Gradskoj vijećnici održana je Redovna godišnja sjednica Športskog saveza Grada Širokog Brijega. Pod predsjedanjem predsjednika skupštine Josipa Kožula i predsjednika Športskog saveza Ivana Zeljke razmatran je i usvojen zapisnik s prethodne sjednica o izboru novih tijela saveza, zatim je usvojen prijedlog novog statuta Športskog saveza Grada Široki Brijeg, te je usvojeno izvješće o radu Športskog saveza u 2014.godini.

Također, razgovaralo se o načinu financiranja članica saveza i budućim smjernicama u rada Saveza. Predsjednik Športskog saveza našeg grada na kraju sjednice najavio je neke nove projekte koji su tek u izradi, te naš "brend" Ligu MZ za koju su već počele pripreme Organizacijskog odbora.