Široki Brijeg: Na Babiću održana utrka u brdskom biciklizmu
Ponedjeljak, 11 Svibanj 2015

Na lokalitetu Babić u Širokom Brijegu u nedjelju je održana utrka 1. kola Premijer lige BiH u brdskom biciklizmu. Utrka na lijepoj i atraktivnoj lokaciji privukla je 150 biciklista iz BiH i Hrvatske, ako i mnoštvo posjetitelja. Domaćin utrke bio je Biciklistički klub Široki koji je aktivno posljednjih nekoliko tjedana pripremao stazu kako bi spremna dočekala otvaranje nove natjecateljske sezone. Utrku su osiguravali pripadnici PU Široki Brijeg, Hitne medicinske pomoći Doma zdravlja Široki Brijeg te Gorska služba spašavanja Široki Brijeg. Pored natjecateljskog dijela utrke organizirana je i biciklistička utrka za sve rekreativce i amatere ‘Kup Širokog Brijega 2015′ u kategorijama Hobby1, Hobby2 i Hobby3.

(www.jabuka.tv)