Karataši KK Široki Brijeg osvojili zlato i dvije brončane medalje na turniru Zenica open 2015
Ponedjeljak, 27 Travanj 2015

Na 4. međunarodnom turniru za djecu, kadete i juniore „Zenica open 2015“, na kojem je nastupilo 716 natjecatelja iz 65 klubova iz Bosne i Hercegovine i zemalja regije, karataši KK Široki Brijeg su pokazali nastavak dobre forme te još jednom potvrdili da su klub u kojem se vrijednim i ozbiljnim radom postižu kontinuirano dobri rezultati.  Odličan nastup pokazao je Kristijan Musa (učenici -30kg) koji je osvojio 1.mjesto. Do zlatne medalje (prve u karijeri) je došao kroz 5 mečeva, s tim da nije izgubio niti jedan poen. Treće mjesto su osvojili Karlo Bevanda (učenici +45kg) i Iva Matijević (kadetkinje + 54kg). Njima je nedostajalo jako malo za ulazak u finale, Karlo je u polufinalu poražen na odluku sudaca dok je Iva izgubila 2:1, također u polufinalu. Korak do medalje, 5. mjesto su bili David Sesar, Stanko Musa i Anamaria Skoko.

Natjecatelje su pratili treneri Marko Miloš i Robert Šaravanja.