Blaž Slišković novi trener Širokog Brijega!
Nedjelja, 19 Travanj 2015

Blaž Slišković (56) novi je šef stručnog stožera NK Široki Brijeg! ”Sa Sliškovićem, koji je u proljeće 2011. već jednom uspješno vodio našu momčad, dogovorena suradnja do kraja ove sezone, a njegovo službeno predstavljanje bit će upriličeno na konferenciji za novinare u ponedjeljak, 20. travnja s početkom u 11.00 sati,” navodi se na službenoj stranici kluba. S dosadašnjim šefom stručnog stožera Slavenom Musom dogovoren je sporazumni raskid ugovora. Podsjetimo, Musa sa Širokim Brijegom u posljednja četiri kola nije ostvario pobjedu, a njegov posljednji susret na klupi Širokog Brijega obilježio je poraz od mostarskog Veleža. NK Široki Brijeg zahvaljuje Slavenu Musi na svemu učinjenom u protekle nešto više od dvije i pol godine kao šefu struke NK Široki Brijeg, a posebice na osvojenoj tituli pobjednika Kupa BiH 2013., i želi uspjeh u nastavku trenerske karijere.

(www.jabuka.tv)