Široki nezaustavljiv, Igokea rutinski u Mostaru
Ponedjeljak, 13 Travanj 2015

Košarkaši Zrinjskog pretrpjeli su i četvrti poraz u Ligi za prvaka BiH. Bez ozlijeđenog Vedrana Princa Mostarci nisu imali nikakve šanse protiv Igokee koja je rutinski slavila 86:64. Utakmica je bila praktično riješena već nakon par minuta, pa su gledatelji gledali revijalnu košarku do kraja. Brady Heslip (5-11 trice) postigao je 17 koševa, a svi Igokeini košarkaši upisali su se u strijelce.  Kod Zrinjskog je raspoložen bio Daniel Zovko (14 poena, 9 skokova), a Jure Brajković je svih 12 poena ubacio u drugom poluvremenu.Na kraju su šansu dobili i mladi igrači s klupe, Novak, Mikulić i Planinić, koji su osjetili igru protiv ABA ligaša. Nakon četiri kola u vodstvu je Široki sa stopostotnim učinkom. Širokobriježani su uhvatili formu u pravo vrijeme nakon pobjede 74:67 nad Sparsima vode u Ligi za prvaka. Ivan Novačić (23 poena) Toni Katić (18) i Ivan Mimica (17) odveli su Široki do druge uzastopne pobjede nad Sparsima, uključujući Kup. Aleksej Nikolić s 18 koševa predvodio je domaćina.

Rezultati 4. kola

Zrinjski – Igokea 64:86