Karataši KK Široki Brijeg osvojili četiri brončane medalje na prvenstvu Hrvatske
Utorak, 17 Ožujak 2015

Na državnom prvenstvu Hrvatske, održanom protekli vikend u Jastrebarskom pokraj Zagreba, karataši KK Široki Brijeg još jednom su pokazali da ovaj klub spada u sami vrh hrvatskog karatea.Prvog dana natjacanja brončanim medaljama su se okitili Bruna Ćorić (učenice -32kg) i Lukas Lovrić (učenici -30kg). Treba reći da su oba natjecatelja u polufinalu izgubila na preglasavanje sudaca,

samim tim nedostajalo je i malo sreće do boljeg plasmana. Drugog dana natjecanja oduševile su ml.kadetkinje. Iva Dominković(-45kg) odličnim borbama dolazi do 3.mj. Priča dana svakako je Petra Zeljko. Petra je u prvom meču pretrpjela tešku ozljedu ramena (pri rezultatu 6:0 za Petru). Uz teške bolove, i uz liječnikovo dopuštenje da može nastaviti, uspijeva pobijediti u preostale dvije borbe za 3.mj., pošto je od prethodne protivnice poražena za dlaku, rezultatom 4:3. Natjecatelje je pratio trener Marko Miloš.