Znate li po čemu su Wagner i Jure Ivanković u samom vrhu Premijer lige BiH?
Utorak, 03 Ožujak 2015

Brojni nogometaši prodefilirali su kroz četrnaest izdanja Premijer lige BiH, dok su joj pojedini ostali vjerni i dan danas. Specijalizirani bh. sportski portal za statistiku i analizu Korner.ba istražio je koji aktivni igrači imaju najviše nastupa u posljednjih sedam sezona. Najviše odigranih utakmica od svih aktivnih igrača u Premijer ligi BiH ima Simbad Terzić, nogometaš NK Travnik, koji je cijelu svoju sportsku karijeru posvetio vezirskom dresu kojega je odjenuo 160 puta.

Znate li po čemu su Wagner i Jure Ivanković u samom vrhu Premijer lige BiH?

Brojni nogometaši prodefilirali su kroz četrnaest izdanja Bht Premijer Liga, dok su joj pojedini ostali vjerni i dandanas. Specijalizirani bh. sportski portal za statistiku i analizu Korner.ba istražio je koji aktivni igrači imaju najviše nastupa u posljednjih sedam sezona. Najviše odigranih utakmica od svih aktivnih igrača u Premijer ligi BiH ima Simbad Terzić, nogometaš NK Travnik, koji je cijelu svoju sportsku karijeru posvetio vezirskom dresu kojega je odjenuo 160 puta. Odmah iza njega nalaze se dva igrača naše momčadi. Širokobriješki Brazilac i ljubimac publike Wagner Santos Lago je igrajući za HŠK Posušje i NK Široki Brijeg skupio 158 nastupa, dok je Jure Ivanković, također igrajući za spomenuta dva kluba, skupio 154 nastupa. Preko sto premijerligaških nastupa ima i naš vratar Luka Bilobrk, koji je 130 puta izlazio na bosanskohercegovačke nogometne travnjake. Odmah iza njega nalaze se dva igrača NK Široki Brijeg. Širokobriješki Brazilac i ljubimac publike Wagner Santos Lago je igrajući za HŠK Posušje i NK Široki Brijeg skupio 158 nastupa, dok je Jure Ivanković, također igrajući za spomenuta dva kluba, skupio 154 nastupa. Preko sto premijerligaških nastupa ima i vratar NK Široki Brijeg Luka Bilobrk, koji je 130 puta izlazio na bosanskohercegovačke nogometne travnjake.

(www.jabuka.tv)