Anđela Soldo otputovala na Europsko prvenstvo u karateu
Srijeda, 04 Veljača 2015

Članica karate kluba "Široki"  iz Širokog Brijega, Anđela Soldo otputovala je u Švicarsku, točnije Zurich na Europsko prvenstvo u karateu za kadete, juniore u U21, koje će   se održati od 6.do 8. veljače 2015. godine.Anđela je osigurala  nastup  na Europskom prvenstvu za reprezentaciju BiH, zahvaljujući dobrim nastupima na pripremnim   turnirima  uključujući i srebro s državnog  prvenstva  Bosne i Hercegovine. Anđela je s ostatkom reprezentacije otputovala dana 03.veljače, a zadržat će se do 9.veljače ove godine.  Svoj prvi nastup na europskoj smotri, Anđela će imati u petak (06.veljače) u poslijepodnevnim satima u kategoriji kadetkinje ispod 54kg.

Na ovom Europskom prvenstvu za kadete, juniore i U21 očekuje se nastup reprezentacija iz 47 država i ukupno 947 natjecatelja.