Luburić u Širokom do kraja sezone, Vranješ i Krstanović na probi
Petak, 02 Siječanj 2015

Uprava HKK Široki radi maksimalno na pojačanju rostera pred nastavak sezone u Ligi 12. Nakon što su dogovorili suradnju s Ivanom Mimicom, isto su učinili i s Tonijem Luburićem, koji će također na Pecari ostati barem do kraja sezone. Ovaj 25-godišnji Širokobriježanin igra na poziciji centra i krilnog centra. Luburić je prošao mlađe selekcije Širokog, a posljednjih godina je veoma uspješno sa svojom momčadi „Lubura izrada“ nastupao i osvajao brojne turnire u uličnoj košarci u BiH i Hrvatskoj. No, to ne bi trebala biti konačna nova imena u momčadi višestrukog prvaka BiH. Kako ABCportal saznaje, s momčadi već trenira 19-godišnji Tihomir Vranješ, dojučerašnji igrač Gruda i Posušja, a na probu je stigao i 21-godišnji Stipe Krstanović, bivši igrač Slavonskog Broda, Križevaca, Cibone i Rudeša, te svih mlađih košarkaških selekcija Hrvatske. Vranješ može igrati na pozicijama šutera i krila, a Krstanović na poziciji krilnog centra.

Prvu utakmicu u Novoj godini Široki će igrati 10. siječnja na Pecari protiv Slobode.

(www.abcportal.info)