Bilinovac predvodio Široki do prve gostujuće pobjede
Nedjelja, 30 Studeni 2014

Tek u šestom kolu Lige 12 košarkaši Širokog su ostvarili prvu gostujuću pobjedu u prvenstvu 62:71 (13-18, 22-15, 11-21, 16-17). Mlada momčad Ivana Velića slavila je u Kaknju protiv istoimenog domaćina. Ovom pobjedom Široki je došao na omjer od tri pobjede i tri poraza u tekućoj sezoni. Iako su prvu četvrtinu riješili u svoju korist (13:18), Širokobriježani su ipak na odmor otišli sa zaostatkom od 2 koša (35:33). Ipak, odličnom igrom u trećoj četvrtini i na krilima ponovno raspoloženog kapetana Josipa Bilinovca Široki je okrenuo utakmicu u svoju korist. U posljednju četvrtinu ušli su s prednošću od +8 (46:54) i istu uspjeli održati do kraja i slaviti zasluženu pobjedu. Široki je do pobjede predvodio Bilinovac s 19 koševa i 9 skokova. Mladi Ćorić je ubacio 14 koševa uz 6 skokova, Katić je dodao 12, a Diminić 10 koševa. U redovima domaćih najefikasniji je bio Rizvić s 13 koševa i 10 skokova. Dvoznamenkasti su bili i Peljto s 11 koševa, te Palavra i Muflizović sa po 10 koševa.