Dino Ćorić: Protiv Plemića idemo na pobjedu
Subota, 22 Studeni 2014

Odmorili smo se i dobro pripremili za posljednju utakmicu u ovoj polusezoni. Čeka nas teška utakmica protiv Zrinjskog, u kojoj bi pobjednika mogao odlučiti jedan gol. Naš cilj je osvojiti tri boda u svakoj utakmici, ali to nekad nije moguće. Pokazali smo da znamo igrati i protiv Plemića idemo na pobjedu. Vjerujem da strpljivom igrom možemo doći do pobjede, izjavio je Dino Ćorić za portal Klix.ba.

"Poznajemo dovoljno tim Zrinjskog. Znamo sve njihove prednosti i nedodstatke izjavio je trener širokobriježana Slaven Musa. Dobro smo se pripremili i nemamo povrijeđenih igrača,  s pravom očekujemo da ćemo uspješnu polusezonu uspješno i okončati", optimističan je Musa. Cilj Širokobriježana u svakoj utakmici je pobjeda. Tako je i ovog puta."Možda malo zvuči prepotentno, ali mi nastojimo protiv svih protivnika igrati otvoreno i na pobjedu. Danas će konačan rezultat zavisiti i od našeg protivnika, ali u najboljoj mjeri od nas samih. Ako budemo na željenom nivou ja sam uvjeren u pobjedu", zaključio je Musa.

Susret 15. kola Premijer lige BiH, Zrinjski - Široki Brijeg, igra se danas u Mostaru s početkom u 13 sati.