Marko Kraljević na postolju Državnog prvenstva BiH
Ponedjeljak, 17 Studeni 2014

Prvog dana 21. Državnog prvenstava u karateu za kadete, juniore i U21, koje se održava u Tuzli 15. i 16. studenog 2014.,  nastupila su trojica juniora karate kluba Široki, Mrako Kraljević, Slaven Mustapić i Ivan Vukoja. Mustapić i Vukoja su zaustavljeni u četvrtfinalu, a Mrako Kraljević je u polufinalnoj borbi u zadnjim sekundama izgubio od Mahmutovića iz KK Bihać.  U sljedećem meču Marko je osvojio brončano odličje.Državno prvenstvo je ujedno i izborni turnir za nastup u reprezentaciji na Balkanskom i Europskom prvenstvu koji sljede, gdje natjecatelji KK Široki traže svoje mjesto.

Drugog dana 21. Državnog prvenstava u karateu za kadete, juniore i U21, 16.11.2014. godine, koje se održavalo u Tuzli, natjecatelji KK Široki, osvojili su tri medalje među uzrastima kadeta. Srebro je osvojila Anđela Soldo, a broncu su osvojili Gabrijela Begić i Ivan Vukoja. Ovim rezultatom su, uz jučerašnju broncu Marka Kraljevića, svi osvajači su osigurali sebi nastup na Balkanskom prvenstvu u karateu, koje se se održava u Bugarskoj u mjesecu prosincu. Plasman karatista u Bugarskoj će u velikim djelom doprinjeti odluci tko će biti predstavnik BiH na Europskom prvenstvu u Švicarskoj.