U subotu rukometni derbi Širokog i Izviđača
Petak, 07 Studeni 2014

Za vikend se u Širokom Brijegu igra derbi susret 6. kola Prve lige Rukometnog saveza Herceg-Bosne u kojem će snage odmjeriti do sada dvije neporažene momčadi – prvoplasirani HRK Široki Kramar i drugoplasirani HRK Izviđač iz Ljubuškog. Utakmica je na rasporedu u subotu, 8. studenog 2014. godine s početkom u 14:30 sati u dvorani SRC Tucak na Obilaznoj cesti u Širokom Brijegu, a ulaz je slobodan.

Rukometaši Širokog u 5. kolu su gostovali u Čapljini, domaćini nisu osigurali uvjete za odigravanja utakmice pa je Širokom za ”zelenim stolom” upisana pobjeda 10:0. Domaćin nije angažirao odnosno kontaktirao suce niti nadzornika suđenja o odigravanju utakmice. Natjecateljsko povjerenstvo kaznilo je Čapljinu oduzevši im jedan bod te primorani su platiti troškove prijevoza gostima iz Širokog Brijega.

Iz Hrvatskog rukometnog kluba Široki pozivaju sve dječake uzrasta od 9 do 14 godina da se pridruže treninzima Škole rukometa Široki Brijeg, a sve dodatne informacije mogu dobiti na broj mobitela: 063/286-636.