Karate klub Široki, odnio 5 medalja u Rami
Nedjelja, 26 Listopad 2014

U subotu, 25.10 karate Klub Široki je sudjelovao je na međunarodnom  turniru Rama-Open na kojem je nastupilo oko 400 natjecatelja iz BiH i susjednih država. U jakoj konkurenciji nastupili su i članovi KK Široki koji su ostvarili zapažen rezultat sa , osvojenih 5 medalja. Iz KK Široki najuspješnijie su bilie Gabrijela Begić i Anđela Soldo koje su u kategoriji kadetkinje -54kg sastale u finaleu . Gabrjiela je osvojila zlatno , a Anđela srebreno odličje. Marko Kraljevic u kategoriji juniori -76kg osvojio je 2. mjesto . Mile Soldo u kategoriji kadeti -70kg i Tvrtko Bazina u kategoriji kadeti -52 kg osvojili su 3 . mjesto . Za natjecatelje KK Široki ovaj turnir je bio  je provjera forme za Državno prvenstvo, koje će se održati u Tuzli 15.11.2014 godine .