Odbojkašice Širokog Brijega u subotu dočekuju Brezu
Četvrtak, 23 Listopad 2014

Odbojkašice HŽOK Široki Brijeg u subotu, 25. listopada 2014. godine s početkom u 14:00 sati, igraju susret 2. kola Superlige Federacije BiH – skupina jug protiv debitanta OK Breza 1934. Utakmica će se odigrati u dvorani Prve osnovne škole u Klancu, kao i sve domaće utakmice u jesenjem dijelu sezone jer, unatoč nedavnim najavama o igranju domaćih utakmica u dvorani Pecara, zbog tehničkih razloga to će biti tek na proljeće u drugom dijelu sezone, potvrđeno je za portal Jabuka.tv iz kluba.

Podsjetimo, odbojkašicama Širokog Brijega ovo je druga sezona u Superligi FBiH, a u 1. kolu na gostovanju u Goraždu poražene su od istoimenog domaćina 3:0, a iz kluba su nam kazali da protiv Breze očekuju pobjedu.