Ivanu Kvesiću srebro -84kg, a Marijanu Logarušiću bronca -75kg
Srijeda, 22 Listopad 2014

K.K. Hercegovina-Zagreb nastupio na seniorskom Prvenstvu Balkana koje se ovaj vikend održalo u Makedonskom Ohridu. Ivan Kvesić osvojio za Hrvatsku srebrenu medalju u kategoriji -84kg, što je najbolji pojedinačni rezultat Hrvatske na ovom natjecanju. Ivan je nakon teške borbe  u finalu poražen 3:1od Makedonca Jakupija, nakon 3 pobjede, a posebice treba istaknuti polufinalnu nad jednim od najboljih svjetskih boraca u ovoj kategoriji, Srbinom Jovanovićem. Drugu Hrvatsku medalju osigurao je također član K. K. Hercegovina-Zagreb Marijan Logarušić, osvojivši broncu u kategoriji -75kg.

Drugi dan na rasporedu bio je ekipni dio natjecanja na kojem se Hrvatska muška selekcija okitila srebro nakon pobjeda nad Crnom Gorom i u polufinalu nad Srbijom, posustavši u finalu protiv uvijek dobre Bosne i Hercegovine. Osim, Martića, Ursić Glavanovića, Rukaveca, Aleksića u ekipi su bila čak trojica članova K. K. Hercegovina-Zagreb, Ivan Kvesić, Anđelo Kvesić i Ivan Martinac.

Ekipa se od sutra nalazi na pripremama u Daruvarskim toplicama, nakon kojeg slijedi SP u Bremenu koje se održava početkom studenog 2014.