HKK Široki: Postavili smo cilj - povratak u ABA ligu!
Četvrtak, 25 Rujan 2014

Danas je u prostorijama HKK Široki održana konferencija za medije povodom 40 godina postojanja kluba, a ujedno i povodom tradicionalnog Memorijalnog turnira Široki 2014. Na istoj su predstavljani i novi igrači. Medijima se prvi obratio predsjednik kluba Ante Suton koji je kazao kako je uprava postavila cilj, a to je skori povratak u ABA ligu. U ime trenera Ivana Velića, koji je izostao iz opravdanih razloga, govorio je pomoćni trener Mate Brekalo i istaknuo kako je momčad mlada, ali spremna krenuti u nove pobjede i pohode. Poručio je kako s nestrpljenjem očekuju turnir i početak nove sezone. Nazočnim novinarima obratila su se i dvojica novaka Ivan Novačić i Miše Diminić koji su izrazili zadovoljstvo dolaskom u Široki, najtrofejniji bh. klub i poručili su kako će svojim igrama dati doprinos skorom povratku kluba u regionalno društvo.

Turnir počinje u petak, 26.09. 2014.

16,00 1. utakmica KK SPLIT - KK JOLLY

18,30 2. utakmica HKK ŠIROKI - KK ZADAR