Široki osvojio turnir u Mostaru, Toni Katić MVP
Ponedjeljak, 22 Rujan 2014

Momčad HKK Široki pobjednik je sedmog izdanja Memorijalnog turnira 'Marijofil Džidić' koji se protekla dva dana igrao u dvorani na Bijelome brijegu u Mostaru. Široki je u finalu turnira svladao Leotar iz Trebinja sa 71:68. Širokobriježani su pet minuta prije kraja imali 11 razlike (64:53), no Trebinjci su na kraju promašili i tricu za produžetak.  Toni Katić s 20 koševa predvodio je Široki u finalu, a pošto je i dan prije postigao 22 koša proglašen je za najboljeg igrača turnira. Nagradu je primio iz ruku kćeri pokojnog Marijofila Džidića, Ane Jozić. Kod Leotara je 21 koš postigao Radimir Aleksić. Treće mjesto osvojio je Mornar iz Bara pobjedom (70:59) nad domaćinom turnira Zrinjskim. Bryant Glenn (16) i Calvin Newell (15) predvodili su crnogorsku ekipu, a Ali Demić (20 poena, 9 skokova) domaćina.

(Bljesak.info)