ŠK Široki Brijeg

banner_sksiroki

Turčinovići i Lijeva Obala finalisti LMZ Širokog Brijega
Petak, 08 Kolovoz 2014

Pred prepunim tribinama u Klancu odigrani su polufinalni susreti LMZ Širokog Brijega. Spektakl koji se rijetko može vidjeti na ovim prostorima, malonogometne utakmice pred nekoliko tisuća ljudi, a sve je prošlo bez nekog incidenta.

U prvom susretu večeri sastali su se stari znanci MZ LJuti Dolac i MZ Turčinovići. Po mnogima  najbolja, te najzanimljivija utakmica koja je odigrana u Klancu u ovogodišnjem izdanju LMZ. LJuti Dolac bolje je otvorio utakmicu, pogotkom Zvonimira Mustapića dolazi do vodstva u ranoj fazi utakmice. Prilike su se izmjenjivale s obje strane da bi Turčinovići došli do izjednačenja do kraja prvog poluvremena. U drugo poluvrijeme Turčinovići ulaze žustrije, pogotkom i majstorijom legende ovih prostora Stanka Bubala dolaze do vodstva kojeg su do kraja i zadržali. MZ LJuti Dolac - MZ Turčinovići 1-2
U drugom susretu večeri sastali su se MZ Dobrkovići i MZ Lijeva Obala. Lijeva Obala u početnoj fazi utakmice bila je bolji protivnik, pogotkom Pere Ševe dolazi u vodstvo.
Nakon vodstva Lijeva Obala se u potpunosti povlači, Dobrkovići napadaju i dominiraju, što im se na koncu isplatilo. Pogotkom Tomislava Grbešića u posljednjim sekundama susreta Dobrkovići dolaze do izjednačenja. Slijedili su šesterci u kojima je Lijeva Obala spretnije i sretnije prošla u finale LMZ ŠB. MZ Dobrkovići - MZ Lijeva Obala 1-1(5-6)p