Dobrkovići i Turčinovići prva dva polufinalista LMZ Širokog Brijega
Ponedjeljak, 04 Kolovoz 2014

Dobrkovići i Turčinovići prva su dva polufinalista LMZ Širokog Brijega.

Pred prepunim tribinama osnovne škole u Klancu večeras smo dobili prve polufinaliste Malonogometne lige mjesnih zajednica Širokog Brijega. Plasman među četiri najbolje momčadi u Širokom Brijegu izborili su Dobrkovići i Turčinovići. U obje utakmice gledatelji su mogli vidjeti čvrste i izjednačene momčadi. Dobrkovići su dugo imali minimalno vodstvo, da bi na kraju u potpunosti slomili Jare i rezultatom 3:0 plasirali se u polufinale gdje očekuju pobjednika utakmice MZ Kočerin - MZ Lijeva Obala. Slično je bilo i u drugoj utakmici. Mokro je doslovce do zadnjih trideset sekundi bilo na pragu polufinala. No, Turčinovići su uspjeli izjednačiti i izboriti penale. U lutriji penala sreća je bila na strani Turčinovića koji u polufinalu očekuju bolju momčad iz susreta MZ Ljuti Dolac - MZ Knešpolje.

Liga MZ nastavlja se sutra  kada su na rasporedu posljednje dvije utakmice 1/4 finala u kojima se sastaju:
20.30 MZ LJuti Dolac - MZ Knešpolje
21.30 MZ Kočerin - MZ Lijeva Obala